General3h ago
Witam , jestem doświadczonym kierowcą C+E w ruchu międzynarodowym z ponad 20 letnim stażem pracy. Szukam oferty w systemie 2/2 z minimalnym wynagrodzeniem 2300 euro netto .
Trasy dalekobieżne .
Discussion
0 Comments
0 Comments
Write a comment...
Log in to join the discussion
Post