General3h ago
Witam , jestem doświadczonym kierowcą C+E w ruchu międzynarodowym z ponad 20 letnim stażem pracy. Szukam oferty w systemie 2/2 z minimalnym wynagrodzeniem 2300 euro netto . Trasy dalekobieżne .

Discussion

0 Comments

0 Comments

Write a comment...

Log in to join the discussion

Post